#
Motosport
Danilo Petrucci02.12.2021
Dakar je drugi svet
Dvakratni zmagovalec dirke v MotoGP se je presedel na KTM-ov motocikel za Dakar 2022.
VN Indonezije - 2. Dirka21.11.2021
Rea dobil zadnjo dirko sezone
Za zaključek sezone dirkači uprizorili izjemen boj za zmago in za zadnje mesto na stopničkah.
VN Indonezije - 1. Dirka21.11.2021
Rea slavil zmago, naslov osvojil Razgatlioglu
Po Å¡estih zaporednih naslovih Jonathana Ree ima prvenstvo Superbike novega svetovnega prvaka.
Fabio Quartararo16.11.2021
Zaskrbljen nad Ducatiji
Novi svetovni prvak Fabio Quartararo priznava, da ga Ducatijeva forma, videna med vikendom v Valnciji, skrbi za naslednje leto.
VN Valencije - Dirka14.11.2021
Za konec sezone trojna Ducatijeva zmaga
Ducatiju ob zaključku sezone uspel zgodovinski dosežek na stezi, ki jim na papirju ne ustreza.
Moto2 Valencia - Dirka14.11.2021
Fernandezu zmaga, Gardnerju naslov prvaka
Zaključek sezone prinesel obilo veselja obema deloma garaže ekipe Red Bull KTM Ajo
Moto3 Valencia - Dirka14.11.2021
Artigas do prve zmage v karieri
Zaključek sezone v najšibkejšem razredu minil v znamenju novega zmagovalca in kontroverznih dogodkov.
Moto2 Valencia - Kvalifkacije13.11.2021
Zadnje kvalifikacije pripadle Corsiju
Sobota v srednjem tekmovalnem razredu prinesla šok in prvovrstno presenečenje.
VN Valencije - Kvalifikacije13.11.2021
Zadnji pole sezone Martinu
Španski novinec ekipe Pramac Ducati z odlično vožnjo v zadnjih trenutkih prišel do četrtega najboljšega štartnega položaja v karieri dirkača razreda MotoGP.
Moto3 Valencia - Kvalifikacije13.11.2021
Acosta s dominantnim krogom do prvega pola v karieri
Novi svetovni prvak s fantastično predstavo zanesljivo hitrejši od konkurence.
Moto2 Valencia - 3.Trening13.11.2021
Raul Fernandez dobil zadnji prosti trening sezone
Dirkač ekipe Ajo udarno začel dirkaško soboto v srednjem tekmovalnem razredu.
VN Valencije - 3.Trening13.11.2021
Aleix Espargaro najhitreje začel soboto
Tretji prosti trening zaznamovali padci in izjemno majhne razlike, saj se je vseh 21 dirkačev zvrstilo v osmih desetinkah sekunde.
Moto3 Valencia - 3.Trening13.11.2021
Povratnik Oncu dobil zadnji prosti trening sezone
Trening zaznamovalo suho in dokaj hladno vreme.
VN Valencije13.11.2021
Drugi trening pripadel Millerju
Na drugem treningu v Valenciji, je bil najhitrejši Jack Miller, Pol Esparagaro je za Avstralcem zaostal za 12 tisočink, trening pa so zaznamovali številni padci.
Marc Marquez09.11.2021
Marqueza ne bo niti na zadnji dirki
MM93 bo izpustil tudi zadnjo dirko v Valenciji zaradi težav z vidnim živcem po padcu pred 10 dnevi na treningu.
Algarve Moto2 - Dirka07.11.2021
Izjemni Gardner do prepričljive zmage
Avstralski dirkač ekipe Red Bull Ajo zmagal kljub poškodbi reber in povečal prednost v prvenstvu z eno dirko do konca sezone.
VN Algarveja - Dirka07.11.2021
Prekinjeno dirko dobil Bagnaia
Dirka je bila zaključena predčasno zaradi padca Miguela Oliveire in Ikerja Lecuone.
Algarve Moto3 - Dirka07.11.2021
Acosta z zmago do naslova prvaka
Izjemni Å¡ele 17-letni Å panec postal prvi novinec po Lorisu Capirossiju leta 1990 z naslovom svetovnega prvaka.
Algarve Moto2 - Kvalifikacije06.11.2021
Fernandez z rekordom steze do pola
Letošnja dominacija ekipe Red Bull KTM Ajo se nadaljuje tudi na predzadnji dirki sezone.
VN Algarveja - Kvalifikacije06.11.2021
Peti zaporedni pole za Bagnaio
Nov pole in nov rekord steze za Francesca Bagnaio.
Moto3 Algarve - Kvalifikacije06.11.2021
Garcia do prvega pola v karieri
Španski dirkač ekipe GasGas z izjemnim krogom preživel pozne napade na vodstvo in vpisal prvi najboljši položaj na njegov račun.
Algarve Moto2 - 3.Trening06.11.2021
Fernandez dobil tretji trening
Oba glavna kandidata za naslov v srednjem tekmovalnem razredu tretji trening končala na vrhu.