#
MotoGP
Danilo Petrucci02.12.2021
Dakar je drugi svet
Dvakratni zmagovalec dirke v MotoGP se je presedel na KTM-ov motocikel za Dakar 2022.
Fabio Quartararo16.11.2021
Zaskrbljen nad Ducatiji
Novi svetovni prvak Fabio Quartararo priznava, da ga Ducatijeva forma, videna med vikendom v Valnciji, skrbi za naslednje leto.
VN Valencije - Dirka14.11.2021
Za konec sezone trojna Ducatijeva zmaga
Ducatiju ob zaključku sezone uspel zgodovinski dosežek na stezi, ki jim na papirju ne ustreza.
VN Valencije - Kvalifikacije13.11.2021
Zadnji pole sezone Martinu
Španski novinec ekipe Pramac Ducati z odlično vožnjo v zadnjih trenutkih prišel do četrtega najboljšega štartnega položaja v karieri dirkača razreda MotoGP.
VN Valencije - 3.Trening13.11.2021
Aleix Espargaro najhitreje začel soboto
Tretji prosti trening zaznamovali padci in izjemno majhne razlike, saj se je vseh 21 dirkačev zvrstilo v osmih desetinkah sekunde.
VN Valencije13.11.2021
Drugi trening pripadel Millerju
Na drugem treningu v Valenciji, je bil najhitrejši Jack Miller, Pol Esparagaro je za Avstralcem zaostal za 12 tisočink, trening pa so zaznamovali številni padci.
Marc Marquez09.11.2021
Marqueza ne bo niti na zadnji dirki
MM93 bo izpustil tudi zadnjo dirko v Valenciji zaradi težav z vidnim živcem po padcu pred 10 dnevi na treningu.
VN Algarveja - Dirka07.11.2021
Prekinjeno dirko dobil Bagnaia
Dirka je bila zaključena predčasno zaradi padca Miguela Oliveire in Ikerja Lecuone.
VN Algarveja - Kvalifikacije06.11.2021
Peti zaporedni pole za Bagnaio
Nov pole in nov rekord steze za Francesca Bagnaio.
VN Algarveja - 3.Trening06.11.2021
Dvoboj Bagnaia-Quartararo se nadaljuje
Tudi tretji trening močno zaznamovala dirkača Ducatija in Yamahe.
VN Algarveja – 2. trening05.11.2021
Ponovljen izid prvega treninga.
Tudi drugi trening na Portugalskem je dobil Quartararo pred Bagnaio.
VN Algarve – 1. trening05.11.2021
Novi svetovni prvak najhitrejši na prvem treningu
Novopečeni svetovni prvak Fabio Quartararo je za 45 tisočink prehitel Bagnaio na prvem treningu druge letošnje portugalske dirke.
Honda02.11.2021
Marqueza ne bo v Portimao
Honda je danes sporočila, da bo Marc Marquez izpustil dirko ta vikend na Portugalskem, potem ko je med treningom pred dnevi doživel pretres možganov.
VN Emilije-Romanje: Dirka24.10.2021
Marquezu zmaga, Quartararu naslov prvaka
Dvojno zmago Repsol Honde zasenčil Fabio Quartararo, ki se veseli osvojitve naslova svetovnega prvaka.
VN Emilije-Romanje: Kvalifikacije23.10.2021
Bagnaia od Q1 do pola
Ducatijevega tovarniškega dirkača tudi nastop v prvi kvalifikacijski skupini ni ustavil na poti do najboljšega štartnega položaja.
VN Emilije-Romanje: 3.Trening23.10.2021
Zarco za začetek sobote na vrhu
Brez težav za ekipo Pramac na tretjem prostem treningu, a težave za oba glavna konkurenta v boju za naslov.
VN Emilije-Romanje: 2.Trening22.10.2021
Miller najhitrejši
Precej boljše razmere pošteno premešale vrstni red na drugem treningu.
VN Emilije-Romanje: 1. Trening22.10.2021
Zarco prepričljivo najhitrejši
Izkušeni dirkač iz ekipe Pramac Ducati blestel na razmočeni italijanski stezi.
VN Amerike - Dirka03.10.2021
Marquez do druge zmage v sezoni
V tretjem letošnjem nastopu na dirkališčih, ki potekajo v nasprotni smeri urnega kazalca, Marquez slavil drugič.
VN Amerike - Kvalifikacije02.10.2021
Bagnaia do tretjega zaporednega pola
Italijanski dirkač Ducati končal serijo polov Marca Marqueza na dirkališču v Austinu.
VN Amerike - 3. Trening02.10.2021
Miller prepričljivo najhitrejši
Ducatijev tovarniški dirkač odpihnil konkurenco na tretjem prostem treningu.
VN Amerike - 2. Trening01.10.2021
Marquez dobil tudi drugi trening
Španski Hondin dirkač dobil oba petkova treninga, a razlika na koncu zelo majhna.